Dzień Dziecka w Katarzynkach

W dniu 31 maja wychowankowie naszej placówki kolejny raz zostali zaproszeni przez Firmę Katarzynki  http://www.katarzynki.pl/ prowadzonej przez Panią Halinę Błażejewicz oraz Pana Mirosława Błażejewicza z okazji Dnia Dziecka. Do wspólnego świętowania zostały również zaproszone dzieci z rodzin zastępczych.

Był to bajkowy dzień pełen przeróżnych atrakcji. Na dzieci czekały niespodzianki w postaci ulubionych smakołyków jak również atrakcje, które były przygotowane przez Stowarzyszenie SAGITA (warsztaty przedstawiające kulturę materialną okresu średniowiecza). Całe przedsięwzięcie uświetniła wystawa Chełmżyńskiego Klubu Hodowców Gołębi Rasowych https://www.facebook.com/p/Che%C5%82m%C5%BCy%C5%84ski-Klub-Hodowc%C3%B3w-Go%C5%82%C4%99bi-Rasowych-100064510997342/?locale=pl_PL

Przemiłą atrakcją był MIŚ GIGANT, który pozował do zdjęć z dziećmi.

Za wręcz królewskie przyjęcie w tym miejscu serdecznie DZIĘKUJEMY Pani Halinie Błażejewicz i Panu Mirosławowi Błażejewicz oraz WSZYSTKIM pracownikom firmy, którzy przygotowali fantastyczny dzień dla naszych podopiecznych.

Składamy również podziękowanie za pomoc w organizacji Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie, które było również współorganizatorem wydarzenia.

W imieniu dzieci dziękujemy całemu Zarządowi Powiatu Wąbrzeskiego za życzenia i słodkości.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego pełnego atrakcji dnia.