IV Toruński Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych

W minioną sobotę 9 września nasi wychowankowie już po raz czwarty stawili się w Toruniu na turnieju piłki nożnej placówek opiekuńczo – wychowawczych. Tym razem w szranki stanęło kilkanaście zespołów z całej Polski. Nasza drużyna po zaciętej i wyrównanej rywalizacji w grupie B przystąpiła w fazie pucharowej do meczu o 11 miejsce z reprezentacją placówki z Wydrzna. Po ostatnim gwizdku na tablicy widniał wynik 0:0. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których to nasi wychowankowie nie dali szans rywalom i zasłużenie odebrali medale i puchar za zajęcie 11 miejsca. Mimo wygranej ambicje dzieci sięgają wyżej i już teraz zapowiadają, że w następnej edycji turnieju postarają się zająć jeszcze wyższe miejsce. Gorąco im tego życzymy.

Warto również wspomnieć, że podopieczny placówki Bartosz Jabłoński dostał indywidualne wyróżnienie w konkursie “Turbo Kozak”.

Dla dzieci był to kolejny sprawdzian ich umiejętności piłkarskich, okazja do nawiązania nowych znajomości oraz możliwość spędzania aktywnego dnia w przyjaznej, sportowej atmosferze.

Z tego miejsca cała społeczność placówki w Książkach pragnie gorąco podziękować klubowi Niedźwiedzie Toruń za zaproszenie i organizację turnieju na wysokim, profesjonalnym poziomie.